Оплата та доставка

Доставка побутової техніки здійснюється на наступний день після прийняття Вашого замовлення і його узгодження з нашим менеджером:
- Доставка по Києву - безкоштовна, за умови замовлення не менше ніж на 800 грн.
- При замовленні на суму менше 800 грн. - вартість доставки 50 грн.
- Доставка в передмістя Києва оплачується за тарифом 9 грн. / Км в одну сторону від КПП.
-Доставка в регіони України - безкоштовно.
Ø Доставка здійснюється по всіх містах України, крім тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей і автономної республіки Крим.

Доставка товару здійснюється за погодженням із замовником. Просимо Вас звернути увагу, що додатково оплачуються наступні послуги:
- Ручний підйом великогабаритного товару.
- Повторна доставка (заміна, повернення вже доставленого товару).

Доставка побутової техніки вважається виконаним при дотриманні наступних умов:
Вся техніка повинна бути розкрита. Кінцевий покупець повинен зробити відмітку в талоні доставки про доставленому товарі (механічні пошкодження, претензії).
У разі, коли кінцевий покупець відмовляється від розтину упаковки, фірма не несе відповідальності за механічні пошкодження товару.

Оплата

Готівковий розрахунок:
Оплата здійснюється виключно у національній валюті України за курсом магазину в день замовлення. Після отримання та перевірки стану товару - Ви віддаєте гроші кур'єру.

Безготівковий розрахунок:
Ми виписуємо Вам рахунок (дійсний 3-и робочих дня), який можна оплатити в касі будь-якого банку України. Після того, як гроші надходять на рахунок, ми зв'язуємося і домовляємося про доставку техніки. Якщо ви є юридичною особою, то разом з товаром Ви отримаєте необхідний пакет документів. Ми є платниками податку на прибуток на загальних підставах.

*Інформація на сайті має довідковий характер та не є публічною офертою. Функції, комплектація та колір приладів можуть відрізнятися в залежності від моделі. Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, комплектацію та дизайн приладів.